Ameliyatsız Meme Estetiği

Ameliyatsız Meme Estetiği

 

Ameliyatsız Meme Estetiği Nasıl Olur?

Maalesef bayanlarımızın bazıları göğüsleri ve büyüklükleri konusunda kendilerine biraz kötü davranmaktalar. Görünüşleri açısından biraz rahatsızlık duydukları gibi bunların bir an önce büyümesi gerektiğini de düşünmektedir. Bazı rahatsızlıklıklardan ya da kişinin yapısı gereği bireyler küçük göğüslere sahip olabilir. Bu hiçte utanılacak bir sorun değildir aslında. İnsanların kişiliklerinin bir olmadığı gibi vücut ölçüleride bir olacak diye bir şey söz konusu değildir. Sizler yine de bu durumu bir sorun olarak görüyorsanız bu konuda sizlere yardımcı olacağım.

Göğüs büyütme yöntemleri arasında iki yöntem gerçekleştirilebilir. Fakat bayanlarımızın bu istekleri doğrultusunda bazı korktukları anlar bulunmaktadır. Her ne kadar büyüklük konusunda istekleri farklı olsa da korkuları bunların önüne geçmektedir ve onları vazgeçirmektedir. Bu yüzden sizlere farklı bir yöntem olan Hidrofilik jel dolgu yönteminden bahsedeceğim. Artık günümüzde yaygın olarak kullanılan Hidrofilik jel dolgu yöntemi çok kısa sürede büyük göğüslere ameliyatsız bir şekilde sahip olmanızı sağlamaktadır. Artık ameliyat masasına ve bıçak altına yatmadan büyük göğüslere sahip olmanız kesinlikle mümkündür.

Hidrofilik jel dolgu nasıl uygulanır ve ne kadar sürer?

  • Günümüzde yaygın olarak kullanılan yöntemler arasında yer alan Hidrofilik jel dolgu göğüs içerisine enjekte edilerek kullanılmaktadır. Yani bu ilaç göğüs içerisine bir şırınga yardımıyla enjekte edilmekte bir başka deyişle göğüs içerisine sıkılmaktadır.
  • Bu işlem yaklaşık olarak 30-45 dk. sürebilmektedir.
  • Yaklaşık olarak yarım saat sürmekte olan bu işlem sonrasında normal hayatınıza daha güzel ve büyük, dik göğüslerinizle devam edebilirsiniz.