Burun Dolgusu

Burun Dolgusu

Burun yüz bölgesinde oldukça büyük bir önem taşımaktadır. Yüzün daha güzel bir görünüme sahip olması adına uygulama yapılmaktadır. Yüz de ilk dikkat çeken bölgeler arasında burun ilk sıralarda gelmektedir. Burun dolgusu işlemlerinde uygulama yaklaşık olarak 1 sene kadar sorunsuz bir şekilde kullanılabilmektedir. Burun görüntüsünden rahatsız olan kişilerde uygulanabileceği gibi aynı zamanda ameliyat ve travma sonrası oluşan deformelerin düzenlenmesi adına da tercih edilmektedir. Yapılan uygulamada mutlaka yüz ile orantılı olan bir tercih yapılmalıdır. Yüz ile orantısız olan bir görünüm daha kötü görünümlere neden olabilir. O nedenle de dikkatli bir şekilde en doğru yöntemler ile birlikte yapılması gereklidir. Burun kısmı hareketsiz bir bölge olduğu için dolgu işlemi 2-3 sene kadar bile bozulmadan korunabilmektedir. Burun dolgusu seçenekleri arasında bir inceleme yapıldığı zaman bu dolgu yöntemleri arasında hyaluronik asit tercih edilmektedir. Burun kenarında yer alan çizgiler ve burun ile ağız arasında kalan kısımda yer alan çizgilerin doldurulmasında bu yöntem son derece uygundur. Ameliyatsız bir şekilde ve cerrahi bir müdahale gerektirmeden burun dolgusu yapılabilmektedir.

 

Burnun daha güzel bir görünüme sahip olabilmesi ve daha düzgün olması adına tercih edilmektedir. Çeşitli dolgu seçenekleri arasından en uzun süren etkiye sahip olan seçeneğin bulunması son derece büyük bir önem taşımaktadır. Burun dolgusu uygulaması yaklaşık olarak 15 dakika kadar süren bir uygulamadır. Bu uygulama sonrasında normal gündelik yaşantıya devam edilebilir. Bir iyileşme sürecinin beklenmesine gerek yoktur.

 

Hızlı ve kolay yoldan işlem tamamlanır. Anestezi uygulanmasına gerek yoktur. Ameliyat gerektirmeyen hızlı bir işlemdir. Çizgilerin giderilmesi ya da deforme olan bölgelerin düzenlenebilmesi adına tercih edilmektedir. Burun dolgusu uygulaması hizmetlerimiz arasında yer almaktadır. Kaliteli dolgu malzemeleri ile birlikte işlem yapılabilir. Dolgu yapıldıktan sonra kalıcılık süresi kişiye bağlı olarak değişmektedir. Bazen 6 ay ve bazen 1 yıl kadar sürebilir. Bölgenin hareketsiz olması dolgunun çok daha uzun süre kalıcı bir şekilde durmasını sağlamaktadır. Burun dolgusu için uzman bir kadro ile birlikte profesyonel bir hizmet vermekteyiz.