Hidrofilik jel Çeşitleri (Meme - Bacak- Popo Dolgusu)

Hidrofilik jel Çeşitleri (Meme - Bacak- Popo Dolgusu)

 

Meme Dolgusu

Göğüslerinin ölçülerinden memnun olmayan bayanlar için meme dolgusu seçenekleri ortaya çıkmıştır. Bir bayanın vücut görünümünün daha iyi olması adına orantılı bir vücuda sahip olması gereklidir. Burada göğüslerin boyutları son derece büyük bir önem taşımaktadır. Bir kıyafetin bile daha iyi bir şekilde taşınabilmesi adına meme ölçüleri büyük bir önem taşır. Yüksek elastiğe sahip bir özelliği olduğu için dolgu seçenekleri arasında Hidrofilik jel son derece etkilidir. Yapısal olarak bakıldığı zaman insan vücudunun iç yapısına ve dermal tabakanın hücresel sıvısına son derece uyumlu olduğu görülmektedir.

Hiçbir şekilde yan etki göstermediği için ve uygulama sonrası ağır geçmediği için son derece büyük bir önem taşımaktadır.

Göğüs büyütme ve şekillendirme seçenekleri için oldukça fazla tercih edilmektedir. Pozitif yüklü olan doğal bir materyal olduğu için vücudun iletkenliğini etkilemez. Aynı zamanda vücut içerisinde yer alan negatif yüklü olan serbest radikalleri engellediği için doku yaşlanmasının da önüne geçmektedir. Hidrofilik jel çevre dokunun elektriksel potansiyelini de arttıracağı için bölgede olan mikro dolaşımı normalleştirecektir. Pozitif yüklü olduğu için hücre dışı sıvıda bulunan kolajen gibi önemli maddeleri çeker. Çok esnek bir hidrojel olduğu için çok ince bir iğne ucu ile birlikte uygulama yapılmaktadır. Aynı zamanda küçük miktarda bir uygulama gerektiği zaman lokal anesteziye gerek kalmayacaktır. Hidrofilik jel etkileşimsiz olan bir dolgu maddesidir. Bu da diğer dolgu maddeleri ile karışmamasını sağlamaktadır. Bu durumda bölgeye birden fazla dolgu yapılabilir ve de bir sorun çıkmaz. Yapılan bölge dışında herhangi bir yere kayma olmayacağı için sorunsuz bir kullanım ortaya çıkar. Herhangi bir şekilde alerjik reaksiyona sebep olmadığı için de çok fazla tercih edilmektedir. Göğüslerin daha dolgun ve hacimli olmasını sağlamaktadır. Aynı zamanda daha düzgün bir görünüm için de son derece etkilidir. Hidrofilik jel maddesi ile göğüs dolgusu uygulamaları uzman ekip ve hijyenik bir ortamda yapılması tavsiye edilir. Aksi takdirde deri altı da dahil işlem yapılacağı için enfeksiyon ihtimali olabilir. Bu yüzden uygulama yapılırken deneyimli alanında uzman bir doktor ile işlem yaptırmanız tavsiye edilir....


Popo Dolgusu 

Güzel bir popoya sahip olmak tüm bayanların istekleri arasında yer almaktadır. Gelişen kişisel bakım alanı ile birlikte artık insanlar diledikleri gibi popoya sahip olabiliyorlar. Popo büyütme yöntemlerinin birkaç farklı çeşidi bulunmaktadır. Bunlardan bir tanesi protez ile popo büyütme yöntemidir. Burada sarkık olan popo içerisine protez yerleştirilmektedir. Böylece çok daha dik bir popo görünümü ortaya çıkabilir. Diğer yöntemlerden bir tanesi de lipouction ve yağ enjeksiyonu ile popo şekillendirilmesidir. Bu yöntemde fazla olan yağ dokusu emilerek sarkık görüntü ortadan kalkacaktır. Bu yöntem ile popo toparlanması yapılırken aynı zamanda bu bölgede olan selülitlerin de tedavisi yapılmaktadır. Diğer yöntem popo germe ameliyatı diye geçmektedir. Bu yöntemde alt bölgede sarkmış olan fazla cilt ve dokusu çıkarılmaktadır. Burada iz popo altında ki iz ile aynı noktada kalacağı için iz görünümü saklanmış, olacaktır. Diğer yöntemler arasında dolgu yöntemleri gelmektedir. Dolgu yöntemlerinde ameliyat gerekmediği için bir cerrahi müdahale olmadan kolay yoldan olmaktadır. Hidrofilik jel dolgu yöntemi en çok uygulanan seçenekler arasında yer almaktadır.            


Bacak Dolgusu 

bacak dolgusu ankara

Hidrofilik jel dolgu maddesi kalıcılık olarak en yüksek olan dolgu maddeleri arasında yer almaktadır. 5 yıl kadar etkisini korumakta olduğu için tercih listelerinde ilk sıralarda yer almaktadır. Aynı zamanda en büyük avantajları arasında ameliyata gerek kalmadan ve bir cerrahi müdahale sonrası iyileşme beklemeden sonuç alınmasıdır. Sorunsuz bir şekilde uygulama yapılmakta ve aynı zamanda sorunsuz bir şekilde yıllarca kullanılmaktadır. Uygulamanın yapıldığı gün bile kişi gündelik yaşantısına devam edebilir ve iyileşme süreci beklemesine gerek kalmaz.