Yanak Dolgusu

Yanak Dolgusu

Yüz estetiği bayanlar için son derece büyük bir önem taşımaktadır. Daha düzgün ve orantılı olan bir yüze sahip olabilmek adına birçok insan yanak dolgusu tercih etmektedir. Bu tarz dolgular hyalüranik asit içeren dolgu çeşitleridir. Çünkü bu şekilde çok daha uzun süre dolgu kalacak ve yok olmayacaktır. Yüze hacim kazandırmak için tercih edilen bu yöntem aynı zamanda yüzde ki çizgilerin yok olabilmesi adına da tercih edilmeye devam etmektedir. Cilt yenilenmesi sağlayan bir formül kullanıldığı için cilt çok daha canlı görülmektedir. Cilt tonu değişirken aynı zamanda elmacık kemiklerinin çok daha belirgin olması sağlanmaktadır. Elmacık kemiğinin hacim kazanması sağlanırken diğer yandan da küçültülme gibi uygulamalarda da kullanılmaktadır.

Yüzün en önemli bölgesi ve de en dikkat çekici bölgesi yanaklar ve elmacık kemikleridir. Bu nedenle de yüzün çok daha mükemmel bir görünüme sahip olması adına dolgu işlemleri son derece büyük bir önem taşır. Genç yaşlarda çok büyük sorunlar oluşmasa bile yaş ilerledikçe yanaklarda sarkma sorunları ortaya çıkmaktadır. Bu durum yorgun bir görünüm hissetmenize ve aynı şekilde daha kötü bir görünüme sahip olmanıza neden olacaktır. Yanaklar olması gerektiğinden daha düz olduğu zamanda yüz görünümü pek de güzel olmayacaktır. Elmacık kemiğinin daha düzgün ve hacimli durması adına burada uygulanacak olan dolgu yönteminin titiz bir şekilde uygulanması gereklidir.

Elmacık kemikleri yüze en uygun şekilde belirginleştirilebilir ya da küçültülebilir. Bu uygulamalar yapılırken dikkat edilmesi gereken en önemli olan şey yüzün doğallığının bozulmaması adına son derece titiz bir şekilde yapılmalıdır. Uygulama bittikten sonra yüz çok daha canlı bir görünüme kavuşurken aynı zamanda yorgun görünüm de çabuk geçecektir. Daha dikkat çeken ve mükemmel bir görünüme sahip olan bir yüzün ortaya çıkması adına mutlaka doğru dolgu yönteminin tercih edilmesi gereklidir.  Yüzünüz için en doğal dolgu uygulamasının yapılabilmesi adına ve aynı şekilde daha canlı bir cilt görünümüne sahip olmanız adına profesyonel ekibimiz ile birlikte doğru uygulamalar yapmaya devam ediyoruz.